Młodszy specjalista ds. Księgowości, dział zobowiązań - Gdańsk

Apetina®, Cocio®, Lurpak® czy Castello® - na pewno znacie te nazwy ze sklepowych pułek. To flagowe produkty, które przynoszą dumę naszej firmie – Arla Foods. Jesteśmy spółdzielnią mleczarską o duńsko-szwedzkich korzeniach, której początki sięgają lat 80. XIX wieku!

W 2008r. w Gdańsku utworzyliśmy Centrum Usług Wspólnych. Jego zadaniem jest wspieranie spółek na całym świecie, w związku z czym pracujemy głównie w języku angielskim. Część pracowników używa języków lokalnych, aby być bliżej naszych klientów wewnętrznych oraz ich potrzeb.

W związku z rozwojem naszego zespołu księgowego ds. zobowiązań, poszukujemy osób, które chcą rozpocząć swoją karierę zawodową w finansach. Nie oczekujemy doświadczenia w tym zakresie, wszystkiego Cię nauczymy 😊.

Rola młodszego specjalisty ds. księgowości wymaga zaawansowanej znajomości języka angielskiego, Excela na poziomie średniozaawansowanym, umiejętności budowania relacji oraz pracy zespołowej.  

Co nas wyróżnia?

  • Skandynawska kultura pracy, w której cenimy work-life balance;
  • Realne szanse na rozwój i poszerzanie kompetencji dzięki szkoleniom wewnętrznym, wsparciu buddy’ego w pierwszych miesiącach pracy oraz wewnętrznych rekrutacjach;
  • Wiemy, że praca to nie wszystko, dlatego stawiamy na integrację i zacieśnianie więzi między pracownikami (śniadania teamowe, wspólne świętowanie urodzin, wyjścia integracyjne, mecze Fifa na Xboxie w chill-out roomie);
  • Dbamy o zdrowie naszych pracowników, dlatego oferujemy im opiekę medyczna, ubezpieczenie na życie oraz system kafeteryjny MyBenefit (do wyboru karta Multisport, bilety do kina lub teatru, vouchery na lunch lub punkty Travel dla podróżników).

Jeśli chcesz do nas dołączyć, zaaplikuj!

Proszę aplikuj za pomocą tego LINKU

#LI-DNI

Poland